Actueel weer Afferden
Laatste update: 2026-05-25 om 20:29 uur
| Temperatuur | 27.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1027.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 11.3 km/u om 13:48 u |
| Minimum temp. | 12.7 °C om 05:43 u |
| Maximum temp. | 32.6 °C om 18:18 u |
| Windchill | 27.8 °C |
| Hitte index | 27.2 °C |
| Dauwpunt | 13.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 41.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:35 u |